USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Bahia Soul - Casa Makai - Barra Grande - Marau Barra Grande (Bahia) Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Bahia Soul - Casa Makai - Barra Grande - Marau Villa

ex. Bahia Soul - Casa Makai - Barra Grande - Maraú

Vroegtijdige boeking
2026-08-25
2026-08-26

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

100

Bahia Soul - Casa Makai - Barra Grande - Marau Villa

 Wi-Fi

WiFi

 Zwembad

Buitenzwembad

 Eigen strand

Strandtoegang

 Sportactiviteiten

Duiken

Snorkelen

Visserij

Kanoën

 Spa en ontspanning

Massage

 Airconditioning
 Huisdieren

Huisdieren toegestaan


De 250 m² Bahia Soul - Casa Makai - Barra Grande - Marau Villa biedt nabijheid tot nabijgelegen toeristische plekken, zoals de Praia de Barra Grande, die op wandelafstand van ongeveer 25 minuten ligt.

Gasten vinden de Zonsondergang in Mutá Ponta op 2 km van het vakantiehuis. De 2-slaapkamer villa is binnen 10-minuten rijafstand van Praia de Taipus de Fora gesitueerd.

Bahia Soul - Casa Makai - Barra Grande - Marau Villa verwelkomt u met uitzicht op het meer. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

De accommodatie is uitgerust met zelfvoorzienende voorzieningen, waaronder een complete keuken en een eetgedeelte waar gasten van kunnen genieten. U kunt ook gebruikmaken van een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven om uw eigen maaltijd te bereiden. Gasten vinden A Tapera binnen een straal van 400 meter.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Barra Grande
    715 km
  • Praia de Taipus de Fora
    4667 km
  • Outside Taipu Beach
    4856 km
  • Ponta do Muta
    1433 km
  • Tres Coqueiros
    1699 km
  • Farol de Ponta do Muta
    2018 km
  • Praia de Campinhos
    4869 km
  • Praia de Barra Grande
    1450 km
  • Ponta do Mutá
    2034 km
  • Luchthavens
  • Luchthaven Valenca
    167 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • VIP in- en uitchecken
  • Huisdieren toegestaan
  • Bagageopslag
  • Brandblussers

Horeca

  • Keukengerei
  • Buiten eethoek

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Buitenzwembad
  • Strandtoegang
  • Ligstoelen
  • Zonneterras
  • Tuin
  • Barbecuefaciliteiten
  • Massage
  • Duiken
  • Snorkelen
  • Kanoën
  • Visserij

Diensten

  • Huishouding
  • Tours/Ticketservice

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Zithoek
  • Patio
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 15:00 tot 21:00
Uitchecken: tot 11:00

Veelgestelde vragen

  • Biedt Bahia Soul - Casa Makai - Barra Grande - Marau Villa een draadloze internetverbinding?

    Ja, Bahia Soul - Casa Makai - Barra Grande - Marau Villa biedt WiFi aan.
  • Hoeveel kost het om Bahia Soul - Casa Makai - Barra Grande - Marau Villa te boeken?

    De gemiddelde prijs in Bahia Soul - Casa Makai - Barra Grande - Marau Villa is $142. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op.
  • Is er een keukenfaciliteit in Bahia Soul - Casa Makai - Barra Grande - Marau Villa?

    Bahia Soul - Casa Makai - Barra Grande - Marau Villa beschikt over een keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een broodrooster.
  • Is het toegestaan om huisdieren naar Bahia Soul - Casa Makai - Barra Grande - Marau Villa mee te nemen?

    U kunt met uw huisdier in Bahia Soul - Casa Makai - Barra Grande - Marau Villa logeren.
  • Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in het vakantiehuis?

    Gasten die in het vakantiehuis verblijven, kunnen gemakkelijk de Praia de Barra Grande en de Zonsondergang in Mutá Ponta bereiken, die respectievelijk ongeveer 1 km afstand van de accommodatie en op 2 km afstand liggen.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-25
2026-08-26

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Bahia Soul - Casa Makai - Barra Grande - Marau Villa, Brazilië

Rua Dos Meros, Barra Grande (Bahia), Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © hoteis-noreste-de-brasil.com

All rights reserved